Zpět

Jak být mužem – cítit se hezky, sebevědomě a úspěšně

Počet shlédnutí: 1042

5 důležitých zásad úspěšného muže, díky kterým se budete cítit příjemně a sebevědomě. Co, kromě trendy módních pánských doplňků přispívá ke zvýšení sebevědomí?

Jak být mužem – cítit se hezky, sebevědomě a úspěšně

Jak se cítit hezky, sebevědomě a úspěšně? A ptáte se určitě, jak toto souvisí s pánskými módními doplňky? A jak víte nebo níže poznáte, všechno souvisí se vším.

1. Jak se cítit lépe? Mějte se rádi a dejte si na sobě záležet

Zní to moc jednoduše? Zní a provést to není zase o tolik složitější. Pohled na sebe do zrcadla je první příležitost, jak si říct, že jste prostě super. A je to pravda. Jste! Chodíte do práce, obětuje se pro jiné, ochraňujete své blízké, jejich problémy jste připraven ihned řešit a jistě mnoho dalšího. Život je šichta a vy to zvládáte. Ano zvládáte! A ještě k tomu skvěle.

2. Dobrý pocit nestačí, důležité je i dobře vypadat

Nejde jen o to, že ty problémy všechny zvládáte, ale i jak se při tom prezentujete. Takže návod. Dbejte o sebe. Na to si čas vždy najděte. Nemáte na to čas? Ale máte. Vy jste pánem svého času. Mimochodem když budete investovat čas do sebe, tak uvidíte, že jinde čas ušetříte, tím, že po aplikaci těchto rád, budete efektivnější. Čas strávený s rodinou a blízkými bude radostnější a plnější, problémy vyřešíte rychleji a kvalitněji.

Takže čas pro sebe máte a jak ho tedy využít? A Zase. Dbejte o sebe. A to duševně i fyzicky. 

3. Zdravé tělo, zdravý duch – cvičte

Pravda o tom, že cvičení povzbuzují ducha, mysl i tělo je pravda odvěká. Nespekulujte s tímto tvrzením a začněte. Cestou zdravého těla se dostanete přes zdravou mysl k sebevědomí. Cvičit se dá jednoduše. Ano, můžete si zaplatit fitko, či nějaký kroužek na rozvoj těla (tady doporučuji kroužky asijských bojových umění, kde je vyrovnaný všeobecný rozvoj těla i ducha a mysli), kdy tato cesta je nejlepší, protože vás donutí cvičit pravidelně a donutí vás k disciplíně. Ale cvičit můžete kdekoli a kdykoli. Choďte pěšky, choďte po schodech, správně stůjte, dělejte kliky, dřepy, leh sedy. Ale nejdůležitější na každém cvičení je myslet na své zdraví a tedy cvičit správně. A dále mít neustále na mysli, že cvičení radost. A jestli radost ze začátku chybí, určitě časem přijde sama. Věřte mi. A mimochodem. Budete skvěle vypadat ve spodním prádle.

4. Stárnutí nemusí být zas tak vidět, zastavte čas

Tím myslím, nebojte se a investujte do kosmetických přípravků a zdravé výživy. Kosmetické přípravky zmírní stárnutí, a i kdyby ne, tak vy se tak budete cítit. Udělejte to. Děláte to pro sebe a zasloužíte si to. A strava? Ta s tím samozřejmě souvisí. To slyšíme všude jak a co jíst, abychom byli zdraví a fit. A je to pravda. Strava je to nejdůležitější. Informace jsou všude, tak do toho.

5. Cetky jsou i pro muže – ozdobte se

Co tím myslím? Moderně a vkusně se oblékněte. Určitě víte, jak se obléká úspěšný muž. Nikdy neuděláte chybu s košilí a kravatou, společenskými kalhotami, botami sladěnými s páskem, kabát, moderní šála, a rukavice s čepicí, v létě padnoucí sluneční brýle atd.

 

Tady vám nabízíme malou inspiraci. K prohlídce kompletní nabídky luxusních módních doplňků pro muže vás zveme na SpravneDoplnky.cz.

  

Ale ještě jedna moc důležitá věc. Skvělé oblečení bez pánských módních doplňků je jako rytíř bez praporu nebo bez erbu na štítu, čili nějaký potulný lapka. Myslíte na to a doplňte svůj vzhled a tyto pánské módní doplňky. Uvidíte, jak se budete cítit skvěle. Nezapomeňte na hodinkynáramkyřetízkynáhrdelníky, stylovou peněženku atd.

A když v sobě uvidíte sebevědomého a úspěšného muže vy sám, tak potom to uvidí ve vás i ostatní ve vašem okolí. A nevím jak vy, ale já si dokážu přiznat, že když mi pomůže někdo, kdo zná svou cenu nebo pro mě něco udělá, tak to vnímám hodnotnějším, než když to samé pro mě udělá člověk, kterému na sobě tolik nezáleží. A tím se váš celkový úspěch násobí. Nejen že vy sami víte, že jste skvělí, ví to i okolí a ještě se zblázní, že jste pro ně něco udělal. Budete jedničkami, které kde chodí, tudy zdobí.

Tak mnoho zdaru a začněte hned ツ

Přihlášení

Vemte prosím na vědomí, že tato stránka používá cookies. Vice info