Zpět

Jak se správně obléknout na vánoce? Udělejte radost svým partnerkám a svému okolí. Zásady úspěšného muže.

Počet shlédnutí: 796

5 jednoduchých zásad úspěšného muže, jak se správně obléknout na vánoce .

Jak se správně obléknout na vánoce? Udělejte radost svým partnerkám a svému okolí. Zásady úspěšného muže.

Jak se správně obléknout na vánoce? Je to jednoduché. Určitě tak, abyste se cítili hezky. Ale nezapomínejte, že se jedná o společenskou akci, která je důležitá nejen pro vaše blízké, ale jistě i pro vás. Takže žádné tepláky a vytahanou mikinu. Na to zapomeňte. Dehonestoval byste tento svátek všem okolo.

Musíme si přiznat, ať jsme jakýkoliv drsňáci, že tento svátek je svátek rodinný a i my chceme, aby ho okolí vnímalo patřičně vážně a možná až trošku posvátně. Vždyť mírně nervózní, ale usměvavá žena či přítelkyně, která se snaží, aby bylo vše dokonale připravené... to jsou vánoce. Nebo děti, které mají ve svém výrazu očekávání a neustále k vám napjatě vyhlížejí, kdy už to přijde... to jsou vánoce. Takže se patřičně upravte a oblékněte.

5 jednoduchých zásad, jak se správně obléknout na vánoce:

1) buďte vykoupaní, upravení a voňaví,

2) mějte košili a pod ní určitě spodní tričko, které zabrání propoceným kruhům pod paží. Myslete na to. Je to důležité. Propocené oblečení není hezké pro vás ani pro vaše okolí. A bonus pro vás: nebudete se za sebe stydět ani za pár let při prohlížení fotek. Vždyť si představte, kdyby se to někomu podařilo nafotit,

3) kravata je vhodná. Ne povinná, ale je vhodná. Jistě i vás potěší, když vaše partnerka přijde ke stolu či stromečku patřičně ozdobená. A kravata je patřičná. A když budete chtít můžete použít i motýlek. Určitě tím nic nepokazíte,  

4) společenské kalhoty jsou nutné. Žádné tepláky či roztrhané džíny. Je to společenská akce. A do kalhot patří samozřejmě pásek (bez pásku nikdy) nebo kšandy. Kšandy povýší váš outfit zase o stupínek výše, 

5) a jako při každé společenské akci, tak i při této nezapomeňte na pánské módní doplňky. V prvé řadě hodinky, ale i náramek řetízek či náhrdelník (pokud byste v průběhu přistoupili na rozhalenku, co se košile týče).

 

Tady vám nabízíme malou inspiraci. K prohlídce kompletní nabídky luxusních módních doplňků pro muže vás zveme na SpravneDoplnky.cz.

V neposlední řadě myslete na to, že to je společenská akce a vy se musíte bavit, být zábavným, milým a pozorným.

Jen takto pro vás bude tato akce skvělý zážitek. A ne jen pro vás. Jistě vás potěší, jakým způsobem na tento svátek zavzpomíná v průběhu roku vaše partnerka. A děti? To je neméně důležité. Dětem vytvoříte standard, jaký předají zase o generaci dál. Je to závazek.

Užívejte vánoce a hezký rok 2021.

Přihlášení

Vemte prosím na vědomí, že tato stránka používá cookies. Vice info